starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Zmiana organizacji pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

17-03-2020 09:57

A A A

Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność  radykalnego zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie, od wtorku 17 marca 2020r. do odwołania,  zawiesza prowadzenie bezpośrednich działań diagnostycznych i terapeutycznych.

W tym czasie, w sprawach pilnych  lub poważnych kryzysach emocjonalnych, można będzie uzyskać pomoc i wsparcie zgłaszając się do Poradni telefonicznie lub mailowo. Pracownicy poradni pełnić będą dyżur od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00-16.00. Wszystkie wizyty osobiste w placówce proszę wcześniej ustalać telefonicznie z dyrektorem Poradni lub pracownikiem pedagogicznym.
Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników Poradni uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

24876 odwiedzin