starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Spotkanie na temat autyzmu w Poradni

26-11-2019 23:29

A A A

Serdecznie zapraszamy rodziców zainteresowanych tematem autyzmu na spotkanie, które odbędzie się 10.12.2019r. o godzinie 15.00 w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie. Spotkanie będzie prowadzone w formie wykładowej, pragniemy wówczas przekazać Państwu podstawowe informacje dotyczące tego zaburzenia.

Zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel. (46) 862 52 19 lub zapisać się osobiście w sekretariacie Poradni. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 05.12.2019r.. Ważna jest kolejność zgłoszeń.

Osoby prowadzące: Magdalena Kuśmierek i Anna Turbiarz

24876 odwiedzin