starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Powrót do szkół - reintegracja Procedury Covid-19 Specjalista radzi O nas Pracownicy Oferta Wspomaganie szkół i placówek Opis proponowanych zajęć Pliki do pobrania Archiwum publikacji BIP Dzień talentu Jak przygotować się na wizytę w Poradni Koncepcja pracy Listy dla rodziców Publikacje Słownik pojęć i terminów używanych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnię Statut Szkoła dla rodziców i wychowawców Zapytanie ofertowe Zespoły Orzekające Galeria Powiatowy konkurs literacki Klauzula Informacyjna według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) RODO Deklaracja dostępności Konkursy Wersja kontrastowa

Zajęcia „Wakacyjna wyspa skarbów”

15-06-2021 20:21

A A A

W dniach 05.07.2021r. – 09.07.2021r.  w godzinach 9.00- 13.00 na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sochaczewie odbywać się będą ogólnorozwojowe grupowe zajęcia dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych  pt. ”Wakacyjna wyspa skarbów”.  

 

Głównym celem zajęć będzie usprawnianie funkcji percepcyjno-motorycznych biorących udział w procesie czytania i pisania jak również rozwijanie kompetencji językowych dziecka. Poprzez gry, zabawy, ćwiczenia ruchowe zamierzamy stymulować rozwój poznawczy oraz emocjonalno-motywacyjny. Ciekawą częścią zajęć będą  zabawy poprzez ruch, a więc rozwój świadomości własnego ciała i usprawnianie ruchowe. Zajęcia będą dopasowane do wieku i możliwości dziecka. Dzieci będą miały możliwość, w bezpiecznej atmosferze, poznawać nowe wiadomości, wzbogacać słownictwo, a także uczyć się samodzielności przez odkrywanie.  Kontakt z rówieśnikami pozwoli również na rozwinięcie relacji społecznych.

Zajęcia poprzedzi spotkanie organizacyjne z rodzicami w dniu 02.07.2021r. Zajęcia prowadzić będzie pedagog Anna Turbiarz oraz psycholog Monika Królikowska.

 

Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie bądź osobiście w sekretariacie Poradni do 30.06.2021r.  Liczba miejsc jest ograniczona.

24876 odwiedzin